Vero Opening
Happy Hour Акцијa
Xiaomi 12 Lite
Smart Home Combo S
Smart Home Combo L
Smart Home Combo M
Оглас за вработување

Ново

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

Redmi Watch 2 Lite Smart Watch•Паметен часовник•100+ фитнес режими•24 часовно следење на срцевиот ри..

3.990ден.

Xiaomi Router AX3200

Xiaomi Router AX3200

Xiaomi Router AX3200 -Wifi 6 mesh рутерMi Router AX3200 поддржува 2,4 GHz и 5 GHz безжични мрежи.Ови..

3.990ден.

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU• Екран за играње 27 инчи• Препорачана резолуција: 2560 × 1440• Резолуција..

22.990ден.

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White EU

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White EU

Роботска правосмукалка- Тежина – 3.6 kg- Висина – 81 mm- Ширина – 353 mm- Капацитет на садот за праш..

27.890ден.

Mi Electric Shaver S500

Mi Electric Shaver S500

Бесконечна суспензија технологија (IFT)Со Xiaomi Mi Electric Shaver S500 доаѓа третата генерација на..

2.390ден.

Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)

Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)

Redmi Watch 2 Lite Smart Watch•Паметен часовник•100+ фитнес режими•24 часовно следење на срцевиот ри..

3.990ден.

Mi Portable Photo Printer

Mi Portable Photo Printer

Mi Portable Photo Printer• Преносен колор принтер• Перформанси на печатење:• Технолог..

3.890ден.

Mi Cordless Screwdriver

Mi Cordless Screwdriver

Тежина: 350 гр.Димензии: 124 × 130.5 × 42 mmВолтажа: 3.6VМаксимална брзина со едно полнење: 200 r/mi..

2.190ден.

Mi Selfie Stick Tripod (Black) US

Mi Selfie Stick Tripod (Black) US

Mi Selfie Stick Tripod• Компатибилност: Android 4.3 и нагоре, iOS 5 и нагоре• Bluetooth: 3.0• Приклу..

1.390ден.

Redmi Buds 3

Redmi Buds 3

Димензии 40.7 x 16.9 x 18.7mmТежина на слушалка 4.5 gДистанца на комуницирање 10m (отворен простор)К..

2.290ден.

Ново - Проектори

Mi 4K Laser Projector 150

Mi 4K Laser Projector 150

Mi 4K Laser Projector 150• Ласерски проектор 4К• Екстремно голема проекција - 150"• Сооднос на прика..

119.990ден.

Mi Smart Projector 2 Pro

Mi Smart Projector 2 Pro

Mi Smart Projector 2 Pro• Гласовна контрола • 1080p Full HD • 1300 ANSI lumena • Оперативен систем: ..

48.900ден.

Mi Ambient Light Rejecting Projector Screen 100

Mi Ambient Light Rejecting Projector Screen 100

Mi Ambient Light Rejecting Projector Screen 100" • Платно(Екран)  за проектирање • Ра..

39.990ден.

Mi Laser Projector 150

Mi Laser Projector 150

Mi Laser Projector 150• Ласерски проектор• Екстремно голема проекција - 150"• Технологија на ласерск..

96.490ден.