Фитнес

Фитнес

Mi Smart Band 5 Band 5, Amoled 1

Mi Smart Band 5 Band 5, Amoled 1

Eкран: 1.1” AMOLED • Резолуција: 126 х 29 • Сензори: висока прецизност со 6 оски и PPG сензор за срц..

1.980ден.

Mi Smart Band 5/6 Charging Cable

Mi Smart Band 5/6 Charging Cable

Должина на кабел: 0.4 mМатеријал: Термопластичен еластомерКомпатибилност: Mi Band 5/6..

290ден.

MI SMART BAND 6

MI SMART BAND 6

Екран: 1.56“ AMOLED (152 x 486) • Сензори: висока прецизност со 6 оски и PPG сензор за срцеви отчуку..

2.390ден.

Mi Smart Band 6 Strap (3 pack) Black/Orange/Blue

Mi Smart Band 6 Strap (3 pack) Black/Orange/Blue

Должина: 255 mm (подесивна должина: 155-219mm)Материјал: TPU..

790ден.

Mi Smart Band 6 Strap (3 pack) Ivory/Olive/Yellow

Mi Smart Band 6 Strap (3 pack) Ivory/Olive/Yellow

Должина: 255 mm (подесивна должина: 155-219mm)Материјал: TPU..

790ден.

Mi Watch (Beige)

Mi Watch (Beige)

Екран: 1.39“ AMOLED• Резолуција: 454 х 454• Каиш: TPU• Поддржува: Bluetooth 5.0• Сензори: сензор за ..

6.490ден.

Redmi Smart Band Pro

Redmi Smart Band Pro

110+ фитнес опции3 фитнес подесувања 5 ATM24часовно следење на срцевиот пулсмери кислород во крв сле..

2.990ден.

Redmi Watch 2 Lite GL (Black)

Redmi Watch 2 Lite GL (Black)

Redmi Watch 2 Lite Smart Watch•Паметен часовник•100+ фитнес режими•24 часовно следење на срцевиот ри..

3.990ден.

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

Redmi Watch 2 Lite Smart Watch•Паметен часовник•100+ фитнес режими•24 часовно следење на срцевиот ри..

3.990ден.

Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)

Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)

Redmi Watch 2 Lite Smart Watch•Паметен часовник•100+ фитнес режими•24 часовно следење на срцевиот ри..

3.990ден.

Redmi Watch 2 Lite Strap (Olive)

Redmi Watch 2 Lite Strap (Olive)

Материјал: TPU
Должина на ремче: 140-210мм..

500ден.

Redmi Watch 2 Lite Strap (Pink)

Redmi Watch 2 Lite Strap (Pink)

Материјал: TPU
Должина на ремче: 140-210мм @font-face {font-family:&qout;Cambria Math&qout; panose-1..

500ден.

Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)