Апарати


Mi 5-Blade Electric Shaver

Mi 5-Blade Electric Shaver

Mi 5-Blade Electric ShaverГлавни карактеристики: Моќност: 10WНапон: 3.7 VВреме на работење: до еден ..

5.490ден.

Mi Automatic Foaming Soap Dispenser (No EU)

Mi Automatic Foaming Soap Dispenser (No EU)

Mi Automatic Foaming Soap DispenserАвтоматски диспензер за сапун.Бесконтактен дизајн за похигиенска ..

650ден.

Mi Body Composition Scale 2

Mi Body Composition Scale 2

Mi Body Composition Scale 2Главни карактеристики: Компатибилност: Android 4.4, iOS 9 +Тип: LEDBlueto..

1.790ден.

Mi Electric Kettle EU

Mi Electric Kettle EU

Mi Electric KettlеГлавни карактеристики: Капацитет: 1.7 л.Снага: 1800 WНапон: 220-240 VАвтоматско ис..

2.280ден.

Mi Electric Shaver S500

Mi Electric Shaver S500

Mi Electric Shaver S500Главни карактеристики: Снага: 3 WНапон: 5,0 V 1,0 AТраење на батеријата: до 1..

2.390ден.

Mi Electric Shaver S500 Replacement Head

Mi Electric Shaver S500 Replacement Head

Mi Electric Shaver S500 Replacement Head..

590ден.

Mi Electric Toothbrush Head (3-pack,standard) (Light Grey)

Mi Electric Toothbrush Head (3-pack,standard) (Light Grey)

Mi Electric Toothbrush Head (3-pack,standard) (Light Grey)Компатибилно со: Xiaomi Mi Electric Toothb..

590ден.

Mi Electric Toothbrush head (Gum Care)

Mi Electric Toothbrush head (Gum Care)

Mi Electric Toothbrush head (Gum Care)..

690ден.

Mi Ionic Hair Dryer EU

Mi Ionic Hair Dryer EU

Mi Ionic Hair DryerЈачина: 1800WВолтажа: 220-240 VЈонизатор + насочувач на воздухФреквенција: 50 – 6..

2.790ден.

Mi Ionic Hair Dryer H300 EU

Mi Ionic Hair Dryer H300 EU

Mi Ionic Hair Dryer H300Моќност: 1600 WНапон: 220VФреквенција: 50HzСупер брз проток на воздух од 20 ..

1.990ден.

Mi Smart Air Fryer 3.5L

Mi Smart Air Fryer 3.5L

Mi Smart Air Fryer 3.5L EU BHR4849EUКапацитет: 3,5 LФреквенција: 50-60 HzНапон: 220-240 VМоќност: 15..

6.150ден.

Mi Smart Clock

Mi Smart Clock

Mi Smart Clock Димензии:113 mm x 68 mm x 81,5 mmТежина:272g Монитор:4 инчиРезолуција:800×480Микрофон..

3.390ден.

Mi Smart Electric Toothbrush T500

Mi Smart Electric Toothbrush T500

Мотор со магнетна левитација со вибрации со висока фреквенција, чистење со четкаПаметно предупредува..

2.390ден.

Mi Smart Scale 2 White

Mi Smart Scale 2 White

Паметна вагаДимензии: 280 x 280 x 22 mm • Материјал: засилено стакло + инженерска пластика ABS • Се ..

990ден.

Mi Smart Standing Fan 1C

Mi Smart Standing Fan 1C

Mi Smart Standing Fan 1CВентилатор со телескопска базаПерки со големина 14"90 степени ротацијаМотор ..

3.990ден.

Прикажани 1 до 15 од 22 (2 страни)