Светло


Mi Bedside Lamp 2

Mi Bedside Lamp 2

Mi Bedside lampДимензии: 200 x 140 mmКонекција: Bluetooth 4.2, Wi-Fi 2.4G 802.11 b / g / nКомпатибил..

4.190ден.

Mi Motion-Activated Night Light 2

Mi Motion-Activated Night Light 2

Mi Motion-Activated Night Light 2Модел:Xiaomi Mi Motion Активна ноќна светлина 2Режим:Инфрацрвен сен..

890ден.

Mi Smart LED Bulb Essential

Mi Smart LED Bulb Essential

Mi Smart LED Bulb Essential CoulorДимензии: 120 x 55 mm Моќност: 9WТемпература на боја:1700K-6500KЖи..

990ден.

Mi Smart LED Bulb Essential White and Color

Mi Smart LED Bulb Essential White and Color

Mi Smart LED Bulb EssentialДимензии: 120 x 55 mmСнага: 9WТемпература на боја:1700K-6500KЖивотен век:..

690ден.

Mi Smart LED Bulb Warm White

Mi Smart LED Bulb Warm White

Mi Smart LED Bulb (Warm White)Светлосен флукс: 40–810 lm.Температура на боја: 2700 К.Опрема за свети..

470ден.

Mi Smart LED Desk Lamp Pro

Mi Smart LED Desk Lamp Pro

Mi Smart LED Desk Lamp ProДимензии: 410 x 161 x 552 mmWiFi: IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHzКомпатибилно..

6.590ден.

Xiaomi MI Led 1S Lamba

Xiaomi MI Led 1S Lamba

Xiaomi MI Led 1S LambaБоја:БелаОпсег на осветлување:1%-100%Опсег на боја:2600K-5000KLuminous flux:26..

3.550ден.

Yeelight Lightstrip Plus

Yeelight Lightstrip Plus

Yeelight Lightstrip PlusМоќност: 7.5 WНапон: 24V 0.088 AВек на траење: 25.000 часаКомпатибилност: An..

2.590ден.

Yeelight Lightstrip Plus Extension

Yeelight Lightstrip Plus Extension

Yeelight Lightstrip Plus ExtensionСнага:2.1 W (1 m), 21.9 W (10 m)Напон: 24V 0.088AДолжина: 100 cm..

670ден.

Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)