Додатоци


Mi Computer Monitor Light Bar

Mi Computer Monitor Light Bar

Светилка за монитор• Димензии: 23×448 mm• Функционална температура: -10°C to 40°C• Напон: 5V• Моќнос..

2.390ден.

Mi Dual Mode Wireless Mouse

Mi Dual Mode Wireless Mouse

Глувче за компјутерВид: ласерско Димензии: 112,7 х 62,7 х 36,8 мм Тежина: 93 гр. Материјал на израбо..

890ден.

Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)