Монитори


Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU• Екран за играње 27 инчи• Препорачана резолуција: 2560 × 1440• Резолуција..

22.990ден.

Mi Curved Gaming Monitor 34 EU

Mi Curved Gaming Monitor 34 EU

34" Монитор за играње• Резолуција: 3440 × 1440• Бои: 16.7 million (8-bit)• Светлина: 300 cd/m²• Екра..

25.990ден.

Mi Monitor 1C 23.8

Mi Monitor 1C 23.8

• Екран: 23.8“ • Моќност: 24W max• Резолуција: 1920 х 1080 • Бои: 16.7М • Брзина: 60 Hz • Aspect ra..

9.590ден.

Xiaomi 4K Monitor 27 EU

Xiaomi 4K Monitor 27 EU

Xiaomi 4K Monitor• Резолуција: 3840 × 2160• Бои: 1,07 милијарди бои • Светлина: 400 cd/m² (TYP)• Екр..

31.990ден.

Xiaomi Monitor Mi Desktop 27

Xiaomi Monitor Mi Desktop 27"

Xiaomi Mi Monitor Desktop 27”• Резолуција: 1920x1080 px• Бои: 16.7 милиони• Контраст: 1000:1• Максим..

11.990ден.

Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)