Останато

Mi 10000mAh PowerBank  FastCharge Black

Mi 10000mAh PowerBank FastCharge Black

Вид на полнење: брзо полнење Капацитет: 10000mAh Работи со: Android, iOS..

1.090ден.

Mi 10000mAh PowerBank 18W  F.Charge

Mi 10000mAh PowerBank 18W F.Charge

Вид на полнење: брзо полнење – 18W Работи со: Android, Ios Капацитет: 10000 mAh Вид на батерија: Лит..

1.090ден.

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver

Димензии: 144 х 34 х 34 mmМатеријал: S2 челик, TPE, fiberglass, најлонска ткаeнина..

1.090ден.

Mi 20000mAh Powerbank 18W Fast Charge

Mi 20000mAh Powerbank 18W Fast Charge

Вид на полнење: брзо полнење – 18W Работи со: Android, IOSКапацитет: 20000 mAh Вид на батерија: Лити..

1.990ден.

Mi 20W Charger (Type-C)

Mi 20W Charger (Type-C)

компактен и преносливизлезен напон: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, 20W максимумвлезна струја: 100-240V~..

790ден.

Mi 20W Wireless Car Charger

Mi 20W Wireless Car Charger

Безжична база за полнење на мобилни за автомобил (без напојување)Приклучок: USB-C • 5V/3A 9V/2A 12V/..

2.590ден.

Mi 20W Wireless Charging Stand

Mi 20W Wireless Charging Stand

Безжична база за полнење на телефони (без напојување) Приклучок: • -USB-C • -5V=2A/9V=1.6A/12V–16V–..

990ден.

Mi 37W Dual-Port Car Charger

Mi 37W Dual-Port Car Charger

Полнач за мобилни за автомобил• Моќност: максимум 37W (кај xiaomi 9 и Redmi K20 Pro do 27W) • Два US..

590ден.

Mi Casual Daypack (Black)

Mi Casual Daypack (Black)

Ранец за лаптопДимензии:440 x 320 x 160 mmВодоотпорен материјал: Напредната IPX4 облога на материјал..

390ден.

Mi Casual Daypack (Bright Blue)

Mi Casual Daypack (Bright Blue)

• Димензии: 41 x 28.5 x 16.5 cm• Одговара за лаптоп: до 14 инчи• Капацитет (во литри): 10Л• Тежина: ..

390ден.

Mi Casual Daypack (Dark Blue)

Mi Casual Daypack (Dark Blue)

Платнен ранец Димензии: 340 x 225 x 130mm Материјал: Полиестер Боја: Dark BlueПрилагодливи ремени за..

390ден.

Mi Casual Daypack (Pink)

Mi Casual Daypack (Pink)

• Димензии: 41 x 28.5 x 16.5 cm• Одговара за лаптоп: до 14 инчи• Капацитет (во литри): 10Л• Тежина: ..

390ден.

Mi City Backpack 2

Mi City Backpack 2

• Димензии: 400 x 305 x 140 mm • Капацитет (во литри): 17Л• Тежина: 770гр• Материјал: 100% полиестер..

2.190ден.

Mi Cordless Screwdriver

Mi Cordless Screwdriver

Тежина: 350 гр.Димензии: 124 × 130.5 × 42 mmВолтажа: 3.6VМаксимална брзина со едно полнење: 200 r/mi..

2.190ден.

Прикажани 1 до 15 од 29 (2 страни)