Media Player


Mi TV Box S EU

Mi TV Box S EU

Mi TV Box S EU• Android media player• Спецификации• Оперативен систем: Android 8.1 • Излезна резолу..

4.590ден.

Xiaomi TV Mi Stick Andorid 9. 0, 1GB, 8GB

Xiaomi TV Mi Stick Andorid 9. 0, 1GB, 8GB

Xiaomi TV Mi Stick Andorid 9.0• Андроид стик и медија плејер• Спецификации • Оперативен систем: Андр..

3.150ден.

Xiaomi TV Stick 4K

Xiaomi TV Stick 4K

Резолуција:4K (60 - 30 fps)Оперативен систем: Android TV OS 9.0Поддржани апликации: Видео стриминг: ..

4.650ден.

Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)