Звучници


Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Безжичен звучник• Bluetooth: 4.2 • Работи на далечина: 10м • Поддржува: A2DP/ AVRCP/ SSP • Аудио фр..

630ден.

Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Black

Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Black

Преносен звучник• Димензии: W 213 * D 74 * H 74 mm• Сооднос- сигнал/шум: 70dB• Времетраење на работе..

2.580ден.

Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Blue

Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Blue

Преносен звучник• Димензии: W 213 * D 74 * H 74 mm• Сооднос- сигнал/шум: 70dB• Времетраење на работе..

2.580ден.

Mi Portable Bluetooth Speaker Grey

Mi Portable Bluetooth Speaker Grey

Батерија:2000 mAh • Димензии: 86 x 86 x 45 mm • Teжина:182gr • Сертификат:IP55 • Ефективна дистанца:..

1.190ден.

Mi Smart Speaker

Mi Smart Speaker

Xiaomi Mi Smart SpeakerПоврзување:Bluetooth 4.2 Гласовна контрола:Google Now, ChromecastМоќен звучни..

2.599ден.

Xiaomi Smart Speaker Lite EU

Xiaomi Smart Speaker Lite EU

Xiaomi Smart Speaker LiteДимензии: 95 * 95 * 14mmКликови: Play/Pause, Volume up, Volume down, MuteПо..

2.490ден.

Xiaomi Soundbar 3.1ch S26E

Xiaomi Soundbar 3.1ch S26E

Вкупна моќност - 430W• Моќност на звучникот - 180W• Моќен вуфер - 250W• Аудио формати - Dolby Audio ..

14.990ден.

Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)