Слушалки

Слушалки

Mi In-Ear Headphones Basic (Black)

Mi In-Ear Headphones Basic (Black)

Слушалки со 3.5mm приклучокБоја: Црна..

390ден.

Mi In-Ear Headphones Basic (Silver)

Mi In-Ear Headphones Basic (Silver)

Слушалки со 3.5mm приклучокБоја: Сребрена..

390ден.

Mi True Wireless Earphones 2S

Mi True Wireless Earphones 2S

Функции:автоматско вклучување и управување,контрола на допир,можност за користење на една слушалка,п..

3.990ден.

Redmi Buds 3

Redmi Buds 3

Redmi Buds 3Безжични Bluetooth® 5.2 слушалки со вграден микрофонAвтоматско вклучување и управување, ..

2.290ден.

Redmi Buds 3 Lite (White)

Redmi Buds 3 Lite (White)

Redmi Buds 3 Lite безжични слушалкиБезжично поврзување Bluetooth®5.2Растојание 10m (без пречки)Тежин..

1.290ден.

Redmi Buds 3 Pro Black

Redmi Buds 3 Pro Black

Redmi Buds 3 Pro BlackБезжични Bluetooth слушалкиЗвук без пречки• Поништување на шум до 35dB.• Поддр..

3.890ден.

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 Pro GreyБезжични Bluetooth слушалкиЗвук без пречки• Поништување на шум до 35dB.• Поддрж..

3.890ден.

Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)