Телевизори


Mi LEDTV 4S 43UHD Android Bla

Mi LEDTV 4S 43UHD Android Bla

Лед телевизор• Екран : 43 инчи• Резолуција: 3840×2160• Оперативен систем: Android 9.0 • Процесор:64-..

18.990ден.

TV Xiaomi 55Mi TV P1 LED Smart TV 4K

TV Xiaomi 55Mi TV P1 LED Smart TV 4K

ЕКРАН: 55" • Оперативен систем: Android 9.0 • Тип на екран: 4K UHD • Резолуција: 3,840 x 2,160 • Бои..

34.990ден.

Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)