Смартфони Промоција


Redmi 9A 2GB/32GB Aurora Green

Redmi 9A 2GB/32GB Aurora Green

Redmi 9AОперативен систем: Android 10Екран: Резолуција: 720x1600Величина на екран:6.53 ИнчиПроцесор:..

6.699ден. 7.299ден.

Redmi Note 11 4GB/128GB

Redmi Note 11 4GB/128GB

Redmi Note 11 4GB/128GBПроцесор: Snapdragon® 680 6nm ,Octa-core CPU, up to 2.4GHzGPU: Qualcomm® Adre..

12.899ден. 14.899ден.

Redmi Note 11 4GB/128GB  Graphite Gray

Redmi Note 11 4GB/128GB Graphite Gray

Redmi Note 11Оперативен систем: Android 11, MIUI 13Екран: Резолуција: 080x2400 пиксели, однос 20:9 (..

12.899ден. 14.899ден.

Redmi Note 11 4GB/128GB Twilight Blue

Redmi Note 11 4GB/128GB Twilight Blue

Redmi Note 11Оперативен систем: Android 11, MIUI 13Екран: Резолуција: 080x2400 пиксели, однос 20:9 (..

12.899ден. 14.899ден.

Redmi Note 11 4GB/64GB Star Blue

Redmi Note 11 4GB/64GB Star Blue

Redmi Note 11Оперативен систем: Android 11, MIUI 13Екран: Резолуција: 080x2400 пиксели, однос 20:9 (..

11.799ден. 13.799ден.

Redmi Note 11 Pro 5G 6GB/128GB Graphite Gray

Redmi Note 11 Pro 5G 6GB/128GB Graphite Gray

Redmi Note 11 Pro 5GЕкран: 6.67’’(1080x2400) 120Hz; AmoledПроцесор: MediaTek Dimensity 920 5G (6 nm)..

17.999ден. 22.199ден.

Redmi Note 11 Pro 6GB/128GB Graphite Gray

Redmi Note 11 Pro 6GB/128GB Graphite Gray

Redmi Note 11 ProОперативен систем: MIUI 13, основан на Androidu 11Екран: Резолуција:2400 x 1080 пик..

15.999ден. 18.999ден.

Redmi Note 11 Pro 6GB/128GB Star Blue

Redmi Note 11 Pro 6GB/128GB Star Blue

Redmi Note 11 ProОперативен систем: MIUI 13, основан на Androidu 11Екран: Резолуција:2400 x 1080 пик..

15.999ден. 18.999ден.

Redmi Note 11S 6GB/128GB Graphite Gray

Redmi Note 11S 6GB/128GB Graphite Gray

Redmi Note 11SОперативен систем: MIUI 13, основан на Androidu 11Екран: Резолуција:2400 x 1080 пиксел..

14.999ден. 16.999ден.

Redmi Note 11S 6GB/128GB Twilight Blue

Redmi Note 11S 6GB/128GB Twilight Blue

Redmi Note 11SОперативен систем: MIUI 13, основан на Androidu 11Екран: Резолуција:2400 x 1080 пиксел..

14.999ден. 16.999ден.

Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB Lite green

Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB Lite green

Xiaomi 12 LITEИнтернет мрежна технологија: GSM / HSPA / LTE / 5GЕкран заштита: Corning Gorilla Glass..

23.999ден. 27.999ден.

Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB Lite pink

Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB Lite pink

Xiaomi 12 LITEИнтернет мрежна технологија: GSM / HSPA / LTE / 5GЕкран заштита: Corning Gorilla Glass..

23.999ден. 27.999ден.

Прикажани 1 до 12 од 12 (1 страни)