Happy Hour 10.08.2022 од 17:00 до 20:00 Часот

Happy Hour 10.08.2022 од 17:00 до 20:00 ЧасотMi Bedside Lamp 2

Mi Bedside Lamp 2

Димензии: 200 x 140 mmКонекција: Bluetooth 4.2, Wi-Fi 2.4G 802.11 b / g / nКомпатибилно со: Android ..

1.832ден.

Mi Ionic Hair Dryer EU

Mi Ionic Hair Dryer EU

XIAOMI Mi Ionic Hair Dryer Фен за коса 1800W Јонизатор + насочувач на воздух 2 брзини Боја Бела топо..

2.232ден.

Mi Motion-Activated Night Light 2

Mi Motion-Activated Night Light 2

Димензии:80 mm x 62 mmТежина:72 грамаColor Temperature:2800KСветлина: Lowest 3 lm (brightness deviat..

712ден.

MI SMART BAND 6

MI SMART BAND 6

Екран: 1.56“ AMOLED (152 x 486) • Сензори: висока прецизност со 6 оски и PPG сензор за срцеви отчуку..

1.912ден.

Mi Smart Clock

Mi Smart Clock

Микрофон: два во низаПоврзување: WiFi 2.4GHz, Bluetooth 5.0Снабдувачка моќ: 5V/2AТежина: 270gРезолуц..

2.392ден.

Mi Smart LED Desk Lamp Pro

Mi Smart LED Desk Lamp Pro

Димензии: 410 x 161 x 552 mmWiFi: IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHzКомпатибилност: Android, iOS, WiFi, Bl..

3.912ден.

Mi Smart Speaker

Mi Smart Speaker

Xiaomi Mi Smart SpeakerПоврзување:Bluetooth 4.2 Гласовна контрола:Google Now, ChromecastМоќен звучни..

2.080ден.

Mi Smart Standing Fan 1C

Mi Smart Standing Fan 1C

Mi Smart Standing Fan 1CВентилатор со телескопска базаБела бојаПерки со големина 14"90 степени ротац..

3.192ден.

Mi True Wireless Earphones 2 Pro

Mi True Wireless Earphones 2 Pro

Mi True Wireless Earphones 2 ProБежични Bluetooth слушалкиПоништување на шум: 35 dBРастојание до: 10..

3.320ден.

Mi True Wireless Earphones 2S

Mi True Wireless Earphones 2S

- автоматско вклучување и управување,- контрола на допир,- можност за користење на една слушалка,- п..

3.192ден.

Mi Watch (Beige)

Mi Watch (Beige)

Екран: 1.39“ AMOLED • Резолуција: 454 х 454 • Каиш: TPU • Поддржува: Bluetooth 5.0 • Сензори: сензор..

5.192ден.

Xiaomi MI Led 1S Lamba

Xiaomi MI Led 1S Lamba

Светлосен флукс: 520 lm• Приклучок: • 12 V 0.8 A,220-240 V–50/60Hz,0.45 A,9 W• Работен век: 25.000 ч..

1.992ден.

Redmi Smart Band Pro

Redmi Smart Band Pro

110+ фитнес опции3 фитнес подесувања5 ATM24часовно следење на срцевиот пулсмери кислород во крвследи..

2.392ден.

Mi Smart Electric Toothbrush

Mi Smart Electric Toothbrush

Мотор со магнетна левитација со вибрации со висока фреквенција, чистење со четкаПаметно предупредува..

1.912ден.

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 Pro GreyБезжични Bluetooth слушалкиЗвук без пречки• Поништување на шум до 35dB.• Поддрж..

3.112ден.

Прикажани 1 до 15 од 17 (2 страни)