Xiaomi Еко Систем

Mi 10000mAh PowerBank  FastCharge Black

Mi 10000mAh PowerBank FastCharge Black

Вид на полнење: брзо 18W полнењеКапацитет: 10000 mAh2 USB A порти; 1 TYPE C порта и 1 мини USB порта..

1.090ден.

Mi 10000mAh PowerBank 18W  F.Charge

Mi 10000mAh PowerBank 18W F.Charge

Вид на полнење: брзо полнење – 18W Работи со: Android, Ios Капацитет: 10000 mAh Вид на батерија: Лит..

1.090ден.

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver

Димензии: 144 х 34 х 34 mmМатеријал: S2 челик, TPE, fiberglass, најлонска ткаeнина..

1.090ден.

Mi 20W Wireless Car Charger

Mi 20W Wireless Car Charger

Безжична база за полнење на мобилни за автомобил (без напојување)Приклучок: USB-C • 5V/3A 9V/2A 12V/..

2.590ден.

Mi 20W Wireless Charging Stand

Mi 20W Wireless Charging Stand

Безжична база за полнење на телефони (без напојување) Приклучок: • -USB-C • -5V=2A/9V=1.6A/12V–16V–..

1.290ден.

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU• Екран за играње 27 инчи• Препорачана резолуција: 2560 × 1440• Резолуција..

22.990ден.

Mi 360 Camera (1080p)

Mi 360 Camera (1080p)

Резолуција:1920x 1080 • Отвор:f/2.1 • Меморија: MicroSD card (до 32GB) • Работи на температура од -1..

2.190ден.

Mi 360 Home Security Cam.

Mi 360 Home Security Cam.

Резолуција: 2304 x 1296 • Отвор:f/1.4 • Меморија: MicroSD card (до 32GB) • Работи на температура од ..

2.950ден.

Mi 360 Home Security Camera 2K Pro

Mi 360 Home Security Camera 2K Pro

Резолуција:1296p • Вид на камера:IP • Отвор:f/14 • Меморија: MicroSD card (до 32GB) • Работи на темп..

3.280ден.

Mi 37W Dual-Port Car Charger

Mi 37W Dual-Port Car Charger

Полнач за мобилни за автомобил• Моќност: максимум 37W (кај xiaomi 9 и Redmi K20 Pro do 27W) • Два US..

790ден.

Mi 4K Laser Projector 150

Mi 4K Laser Projector 150

Mi 4K Laser Projector 150• Ласерски проектор 4К• Екстремно голема проекција - 150"• Сооднос на прика..

119.990ден.

Mi 5-Blade Electric Shaver

Mi 5-Blade Electric Shaver

Xiaomi машинка за бричење • Извонредни перформанси. • Сигурноста и свежината преку денот з..

5.490ден.

Mi Air Purifier Filter (Antibacterial)

Mi Air Purifier Filter (Antibacterial)

ХЕПА филтерот за прочистувачи на воздух (антибактериска верзија) се карактеризира со 4 нивоа на филт..

2.990ден.

Mi Air Purifier Formaldehyde F Filter

Mi Air Purifier Formaldehyde F Filter

Филтер за прочистувачиКарактеристики: • Висина: 293 mm • Дијаметар: 200 mm • Компатибилност: со Xia..

1.790ден.

Mi Air Purifier HEPA Filter

Mi Air Purifier HEPA Filter

..

1.990ден.

Прикажани 1 до 15 од 122 (9 страни)