• Redmi 9AT 2/32GB Granite Gray
Redmi 9AT
Екран: 6.53&rdquo(720 x 1600)
Процесор: MediaTek MT6762G Helio G25
Меморија: RAM 2/32ROM
Камера:13MP
Предна:5 MP
Батерија: Li-Po 5000 mAh, неотстранлива
СИМ: Hybrid dual sim [nano-SIM, dual stand-by)
Боja: Granite Gray

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Redmi 9AT 2/32GB Granite Gray

  • Бренд: RedMi
  • Шифра: MZB9972EU
  • Достапност:
  • 4.999ден.