• Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Celestial Blue
Екран: 6.67" (1080x2400)
• Процесор: Qualcomm Snapdragon 888
• Меморија: 8GB/128GB
• Задна камера:108MP+8MP+5MP
• Предна камера:16MP
• Батерија:Li-Po 5000 mAh,120W Xiaomi HyperCharge
• Заштита: Gorilla Glass Victus
• SIM: Hybrid dual sim [nano-SIM, dual stand-by]
• Боја: Celestial Blue

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Celestial Blue

  • 30.999ден.

Слични производи

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Celestial Blue

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Celestial Blue

Екран: 6.67" (1080x2400)• Процесор: Qualcomm Snapdragon 888• Меморија: 8GB/128GB• Задна камера:108M..

29.999ден.

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Meteorite Gray

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Meteorite Gray

Екран: 6.67" (1080x2400) • Процесор: Qualcomm Snapdragon 888 • Меморија: 8GB/128GB • Задна камера:1..

30.999ден.