• Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Meteorite Gray
Екран: 6.67" (1080x2400)

• Процесор: Qualcomm Snapdragon 888

• Меморија: 8GB/128GB

• Задна камера:108MP+8MP+5MP

• Предна камера:16MP

• Батерија:Li-Po 5000 mAh,120W Xiaomi HyperCharge

• Заштита: Gorilla Glass Victus

• SIM: Hybrid dual sim [nano-SIM, dual stand-by]

• Боја: Meteorite Gray

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Meteorite Gray

  • 30.999ден.

Слични производи

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Celestial Blue

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Celestial Blue

Екран: 6.67" (1080x2400)• Процесор: Qualcomm Snapdragon 888• Меморија: 8GB/128GB• Задна камера:108M..

29.999ден.

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Celestial Blue

Xiaomi 11T Pro 8GB/128GB Celestial Blue

Екран: 6.67" (1080x2400)• Процесор: Qualcomm Snapdragon 888• Меморија: 8GB/128GB• Задна камера:108M..

30.999ден.