Рачна правосмукалка
Тргнете ја прашината со еден клик.

Лесна со компактни димензии.

Мулти функциски врвови.

Тежина:0.5 kg

Моќност на вшмукување:13,000 Pa

•  88,000 rpm електричен мотор

• Моќност: 40W

• Димензии:267  х 55 х 55mm

• Тежина:0.5кг

• Вшмукувачка моќ: 13000Pa

• Брзина на мотор: 88,000rpm

• Има два типа на работење, максимално време на работење е 30 минути


Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Mi Vacuum Cleaner Mini EU

  • Шифра: BHR5156EU
  • Достапност во WEBSHOP: на залиха
  • 2.990ден.
  • 2.390ден.