Mi True Wireless Earphones 2 Pro
Бежични Bluetooth слушалки

Поништување на шум: 35 Db

Растојание до: 10m

Времетраење на батерија на слушалки: 6 часа

Времетраење на батерија на кутија: 30 часа

Поврзување: Bluetooth 5.0

Приклучок за полнење: Type- C

Функции: Kомпатибилност со полначи сертифицирани со QI, автоматско вклучување и спарување, транспарентен режим контрола на допир

Микрофон: ДА

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Mi True Wireless Earphones 2 Pro

  • Шифра: BHR5264GL
  • Достапност во WEBSHOP: на залиха
  • 4.499ден.
  • 3.490ден.