Xiaomi Buds 3T Pro
Бежични Bluetooth слушалки

Поништување на шум: 40 Db

Растојание до: 10m

Времетраење на батерија на слушалки: 6 часа

Времетраење на батерија на кутија: 24 часа

Поврзување: Bluetooth 5.2

Приклучок за полнење: Type- C

Функции: Kомпатибилност со полначи сертифицирани со QI, автоматско вклучување и спарување, транспарентен режим контрола на допир

Микрофон: ДА

Отпорност: ДА IP55

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Xiaomi Buds 3T Pro ( White )

  • Шифра: BHR5177GL
  • Достапност во WEBSHOP: на залиха
  • 8.090ден.
  • 4.800ден.