Xiaomi правосмукалка G11Електрична глава со четка која ги сече влакната кои пробаат да се намотаат

Инфраред сензор за детектирање на честици кога е вклучен AUTO модот за автоматски менување на јачина на вшмукување

Автоматско препознавање на површината на која се чисти

Лесно чистење на резервоарот за прашина без притоа да ги извалкате рацете 

Интерактивен LCD дисплеј

Lithium-ion Polymer Батерија која овозможува работа до максимални 60 мин работа ( зависно од модот )

Докинг станица која се монтира на ѕид, на која се поставени сите додатоци и има можност да полни и втора батерија ( во пакувањето доаѓа со една батерија ) 

Димензии на правосмукалката

341,5 × 100 × 266,5 мм

Нето тежина 1,6 кг

Капацитет на преградата за прав 0,3 L Макс.

Номинална моќност 500 W

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Xiaomi Vacuum Cleaner G11 EU

  • Шифра: BHR5512EU
  • Достапност во WEBSHOP: на залиха
  • 24.499ден.
  • 18.990ден.