• Xiaomi 11T 8GB/256GB Meteorite Gray
Екран: 6.67’’ (1080x2400) 120Hz
• Процесор: MediaTek Dimensity 1200-Ultra
• Меморија: 8GB/256GB
• Задна камера: 108MP+8MP+5MP
• Предна камера: 16MP
• Батерија:Li-Po 5000 mAh, неотстранлива
• Заштита: Gorilla Glass Victus
• SIM: Hybrid dual sim [nano-SIM, dual stand-by]
• Боја: Meteorite Gray 

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Xiaomi 11T 8GB/256GB Meteorite Gray

  • 24.999ден.

Слични производи

Xiaomi 11T 8GB/128GB Celestial Blue

Xiaomi 11T 8GB/128GB Celestial Blue

Екран: 6.67’’ (1080x2400) 120Hz• Процесор: MediaTek Dimensity 1200-Ultra• Меморија: 8GB/128GB• Задна..

22.999ден.

Xiaomi 11T 8GB/128GB Moonlight White

Xiaomi 11T 8GB/128GB Moonlight White

Екран: 6.67’’ (1080x2400) 120Hz• Процесор: MediaTek Dimensity 1200-Ultra• Меморија: 8GB/128GB• Задна..

22.999ден.

Xiaomi 11T 8GB/128GB Meteorite Gray

Xiaomi 11T 8GB/128GB Meteorite Gray

Екран: 6.67’’ (1080x2400) 120Hz• Процесор: MediaTek Dimensity 1200-Ultra]• Меморија: 8GB/128GB• Задн..

22.999ден.

Xiaomi 11T 8GB/256GB Celestial Blue

Xiaomi 11T 8GB/256GB Celestial Blue

Xiaomi 11T 8/256GBЕкран: 6.67’’ (1080x2400) 120HzПроцесор: MediaTek Dimensity 1200-UltraМеморија: RA..

24.999ден.

Xiaomi 11T 8GB/256GB Moonlight White

Xiaomi 11T 8GB/256GB Moonlight White

Xiaomi 11T 8/256GBЕкран: 6.67’’ (1080x2400) 120HzПроцесор: MediaTek Dimensity 1200-UltraМеморија: RA..

24.999ден.