• Mi Smart Band 5 Strap (3-Pack) Black/Orange/Teal

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Mi Smart Band 5 Strap (3-Pack) Black/Orange/Teal

  • 650ден.

Слични производи

Mi Smart Band 5 Band 5, Amoled 1

Mi Smart Band 5 Band 5, Amoled 1

Eкран: 1.1” AMOLED • Резолуција: 126 х 29 • Сензори: висока прецизност со 6 оски и PPG сензор за срц..

1.980ден.

Mi Smart Band 5/6 Charging Cable

Mi Smart Band 5/6 Charging Cable

Должина на кабел: 0.4 mМатеријал: Термопластичен еластомерКомпатибилност: Mi Band 5/6..

290ден.