• Mi Smart Projector 2 Pro
Mi Smart Projector 2 Pro

• Гласовна контрола

 • 1080p Full HD

 • 1300 ANSI lumena

 • Оперативен систем: Android TV 9.0

 • Процесор – модел: Amlogic T972

 • Меморија: RAM/ROM:2GB/16GB

 • Конекција:Bluetooth: 4.1

 • WiFi: 2.4GHz 802.11a / b / g / n / ac

 • Димензии: 215 x 201 x 143 mm

 • Тежина: 3.7 кг

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Mi Smart Projector 2 Pro

  • 48.900ден.