• Redmi Buds 3
Димензии 40.7 x 16.9 x 18.7mm

Тежина на слушалка 4.5 g

Дистанца на комуницирање 10m (отворен простор)

Капацитет на батерија 35mAh

Тип на батерија Lithium-ion polymer

Времетраење на слусање 5 часа ( со дополнување во кутија 20 часа )

Отстранување на надворешна бука 

Bluetooth® 5.2

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Redmi Buds 3

  • 2.290ден.


Слични производи

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 ProБежични Bluetooth слушалкиПоништување на шум: 35 DbРастојание до: 10mВреметраење на ..

3.890ден.

Redmi Buds 3 Pro Black

Redmi Buds 3 Pro Black

Redmi Buds 3 ProБежични Bluetooth слушалкиПоништување на шум: 35 DbРастојание до: 10mВреметраење на ..

3.890ден.

Redmi Buds 3 Lite (White)

Redmi Buds 3 Lite (White)

Redmi Buds 3 LiteБежични Bluetooth слушалкиРастојание до: 10mВреметраење на батерија на слушалки: 5 ..

1.690ден.