• Redmi Watch 2 Lite Strap (Pink)
Redmi Watch 2 Lite Strap (Pink)
Материјал: TPU

Должина на ремче: 140-210мм

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Redmi Watch 2 Lite Strap (Pink)

  • 500ден.


Слични производи

Redmi Watch 2 Lite Strap (Olive)

Redmi Watch 2 Lite Strap (Olive)

Redmi Watch 2 Lite Strap (Olive)Материјал: TPUДолжина на ремче: 140-210мм..

500ден.

Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)

Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)

Redmi Watch 2 Lite Екран: 1.55“, square & thin-film transistor(TFT)Резолуција: 320 x 360Сензори: Opt..

3.990ден.

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

Redmi Watch 2 Lite Екран: 1.55“, square & thin-film transistor(TFT)Резолуција: 320 x 360Сензори: Opt..

3.990ден.