• Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)
Redmi Watch 2 Lite Smart Watch

•Паметен часовник

•100+ фитнес режими

•24 часовно следење на срцевиот ритам

•Mери кислород во крвта

•Боја: Слонова коска

•Димензии:41.2mm x 35.3mm x 10.7mm

•Тежина: 35g

•Екран: 1.55" square & thin-film transistor(TFT) резолуција:320*360

•Сензори: Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compassGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou

•Батерија: 262 mAh Приклучок за полнење:магнетско полнење

•Траење на батерија:10 дена типично,5 дена heavy usage mode

•Спецификации:Waterproof level: 5 ATM*Wireless connection: Bluetooth 5.0 (Bluetooth Low Energy)

•Поддржани оперативни системи: Android 6.0+/OS 10.0+ge

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)

  • 3.990ден.

Слични производи

Redmi Watch 2 Lite GL (Black)

Redmi Watch 2 Lite GL (Black)

Redmi Watch 2 Lite Smart Watch•Паметен часовник•100+ фитнес режими•24 часовно следење на срцевиот ри..

3.990ден.

Redmi Watch 2 Lite Strap (Pink)

Redmi Watch 2 Lite Strap (Pink)

Материјал: TPU
Должина на ремче: 140-210мм @font-face {font-family:&qout;Cambria Math&qout; panose-1..

500ден.

Redmi Watch 2 Lite Strap (Olive)

Redmi Watch 2 Lite Strap (Olive)

Материјал: TPU
Должина на ремче: 140-210мм..

500ден.

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

Redmi Watch 2 Lite Smart Watch•Паметен часовник•100+ фитнес режими•24 часовно следење на срцевиот ри..

3.990ден.