• Redmi Buds 3 Lite (White)

Redmi Buds 3 Lite безжични слушалки

Безжично поврзување Bluetooth®5.2

Растојание 10m (без пречки)

Тежина на една слушалка ~4.2g

Тежина со кутијата за полнење ~ 36g

Времетраење на батерија на слушалки: приближно 5 часа

Времетраење на батерија на кутија: приближно 18 часа

Димензија на слушалки:24.5 x 16.7 x 24.6mm

Димензија на кутија за полнење:60 x 46 x 23.7mm

Приклучок за полнење:Type-C

Боја: Бела


Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Redmi Buds 3 Lite (White)

  • 1.490ден.

Слични производи

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 Pro GreyБезжични Bluetooth слушалкиЗвук без пречки• Поништување на шум до 35dB.• Поддрж..

3.890ден.

Redmi Buds 3 Pro Black

Redmi Buds 3 Pro Black

Redmi Buds 3 Pro GreyБезжични Bluetooth слушалкиЗвук без пречки• Поништување на шум до 35dB.• Поддрж..

3.890ден.

Redmi Buds 3

Redmi Buds 3

Димензии 40.7 x 16.9 x 18.7mmТежина на слушалка 4.5 gДистанца на комуницирање 10m (отворен простор)К..

2.290ден.