• Mi Cordless Screwdriver
Тежина: 350 гр.
Димензии: 124 × 130.5 × 42 mm
Волтажа: 3.6V
Максимална брзина со едно полнење: 200 r/min
Времетраење на полнење: 120–180 min
Батерија: 2000 mAh
приклучок: USB-C

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Mi Cordless Screwdriver

  • 2.190ден.