• Redmi Buds 3 Pro Black
Redmi Buds 3 Pro Grey

Безжични Bluetooth слушалки

Звук без пречки

• Поништување на шум до 35dB.

• Поддржуваат брзо и wireless полнење-10 минути полнење за 3 часа користење

• Компатибилност-Android и iOS

• Redmi Buds 3 Pro може да се поврзе на два уреди истовремено

• Боја:Црна

Напиши рецензија

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете рецензија

Redmi Buds 3 Pro Black

  • 3.890ден.

Слични производи

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 Pro Grey

Redmi Buds 3 Pro GreyБезжични Bluetooth слушалкиЗвук без пречки• Поништување на шум до 35dB.• Поддрж..

3.890ден.

Redmi Buds 3

Redmi Buds 3

Димензии 40.7 x 16.9 x 18.7mmТежина на слушалка 4.5 gДистанца на комуницирање 10m (отворен простор)К..

2.290ден.

Redmi Buds 3 Lite (White)

Redmi Buds 3 Lite (White)

Redmi Buds 3 Lite безжични слушалкиБезжично поврзување Bluetooth®5.2Растојание 10m (без пречки)Тежин..

1.490ден.